Susitikimas su Trimis karaliais

Susitikimas su Trimis karaliais

Pasakojama, kad Beatliejuje gimusį kūdikėlį Jėzų aplankė trys karaliai. Jie atkeliavo iš pasakiškai turtingų Rytų. Iš tiesų Kasparas, Merkelis ir Baltazaras buvo išminčiai, stebėję dangaus kūnų judėjimą.  Netikėtai danguje sužibėjusi žvaigždė sudrumstė šių karalių ramybę, mat pranašystės skelbė, jog tokio šviesulio pasirodymas sutaps su Atpirkėjo atėjimu į žemę, todėl jie nutarė aplankyti kūdikį ir išrinkę jam dovanas- aukso, smilkalų ir miros- leidosi į kelionę. Susitikti su trimis karaliais leidomės ir mes, darželio „Žilvitis“ folklorinis ansamblis „Sietynas“.

Šių metų sausio 6 d. įvairaus žanro kolektyvai rinkosi į Kretingos muziejuje vykstantį dainų festivalį „Kalėdinė pasaka“, kurį organizavo Kretingos lopšelis-darželis „Eglutė“.  Festivalio metu kiekvienas kolektyvas turėjo galimybę atlikti po vieną savo pasirinktą kalėdinę dainą ir pabendrauti su kitų miestų mažaisiais dainorėliais.

Vaikus pasitiko ir linksmino Trys karaliai (darželio „Eglutė“ auklėtojos) , kurie šventės pabaigoje festivalio dalyvius apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis, o meninio ugdymo mokytojas- padėkos raštais.

Meninio ugdymo mokytoja,

Daiva Samalienė

Parašykite komentarą


šeši − = 4

Close Menu
Skip to content