(5–6 metai)

DARBO LAIKAS:
7.00–17.30 val.

 

GRUPĖJE DIRBA:
Virginija Mockuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Daiva Jakienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Dalia Stukienė, vaikų priežiūros darbuotoja.

„BORUŽĖLIŲ“ GRUPĖS SKANDUOTĖ:

I saulėlydžio lašus
Mano rūbas panašus!
O taškai linksmi, juodi –
Jeigu laime, rast žadi.

Pasiklaust gali manęs,
Nes nešu džiugias žinias!
Kiek taškelių ant sparnų,
Tiek laimingų tau dienų!

Ikimokyklinio ugdymo „Boružėlių“ grupėje vaikai ugdomi pagal Kretingos lopšelio-darželio „Žilvitis“ ikimokyklinio ugdymo programą. Šiemet didesnį dėmesį skirsime vaikų socialinių gebėjimų, savarankiškumo ir sveikatingumo ugdymui. Šių tikslų siekti padeda vykdomi projektai grupėje: „Vandens lašelio kelionė“ – projekto tikslas yra plėsti vaikų žinias apie vandenį. Vykdant projektą siekiame, kad vaikai gautų praktinių žinių apie vandens svarbą ir reikšmę žmonių gyvenime, ugdysim ekologinę savimonę, lavinsim vaizduotę, tyrinėdami vandens savybes įvairiais pojūčiais, atliksime eksperimentus. Vykdysime programą „Zipio draugai“, kuri moko vaikus, kaip įveikti kasdienius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, patyčias ar priekabiavimą, sunkius pokyčius. Padeda suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti.

Dalyvaujame lopšelio-darželio projekte „Žaiskime ir stiprėkime su kamuoliais“. Daugėjant vaikų, kuriems diagnozuojama netaisyklinga laikysena – gimnastikos kamuoliai, puiki priemonė tokių sutrikimų gydymui ir prevencijai.

Daugiau informacijos apie jūsų vaiko ugdymą lopšelyje-darželyje ,,Žilvitis“ galite sužinoti prisijungę prie elektroninio dienyno „Mūsų darželis“. Visą teisinę informaciją apie ikimokyklinį ugdymą galite surasti tinklalapyje http://www.smm.lt/web/lt/smm-svietimas/svietimas-ikimokyklinis-ugdymas.

Close Menu