Darželį palieka būsimi pirmokai

Darželį palieka būsimi pirmokai

Kaip ir kasmet, mūsų darželį palieka būsimi pirmokai. Šiemet, kad išlydėtuvos nebūtų liūdnos, priešmokyklinukai paskutinį kartą drauge išvyko į ekskursiją – indėnų kaimą „Vinetu“ , kur linksmai leido laiką – mokėsi indėniškų dainų bei žaidimų, sužinojo kokiais instrumentais dažniausiai groja indėnai, ką mėgsta veikti ir vilkėti, o taip pat ir apžiūrėjo įspūdingą indėniškų daiktų ekspoziciją, šaudė iš lanko ir net glostė indėno arklį.

Gegužės 31d., net 46 priešmokyklinukai paskutinį kartą susėdo į savo suolus bendrai veiklai. Po ilgų ir iššūkių kupinų metų „Meškiukų“, „Zuikučių“ ir „Ežiukų“ grupių vaikai prisiminė nuveiktus darbus, išklausė mokytojų padrąsinimų, šiltų atsisveikinimo žodžių, gavo pirmuosius oficialius darželio diplomus, kurie įrodo, kad kiekvienas sėkmingai užbaigė priešmokyklinio ugdymo programą. Paskutinio skambučio šventę pasivijo ir Sporto šventės šurmulys, kuris įsupo paskutinei bendrai mankštai darželio kieme. Kiek vėliau priešmokyklinukai tradiciškai darželio teritorijoje pasodino alyvą ir dvi hortenzijas. Galiausiai visą šventę užbaigdami balionų paleidimu į dangų, kurie simbolizuoja naujo etapo pradžią, lengvumą širdyje, sėkmingą ateitį.

Visiems būsimiems mokinukams linkime visokeriopos sėkmės, drąsos bei pasitikėjimo savimi. Lai visą laiką Jus lydi noras tobulėti, mokytis ir siekti savo tikslų.

Nuoroda į filmuką⇒ https://youtu.be/Z8KakrgGt9E

Close Menu