Būk savanoriu!

Būk savanoriu!

         Kretingos lopšeliui-darželiui ,,Žilvitis“ trims metams suteiktas akredituotos Savanorius priimančios organizacijos statusas. Pagal pasirašytą sutartį su Jaunimo savanoriška tarnyba (JST), lopšelis-darželis ,,Žilvitis“ priima jaunus žmones savanorystei. JST – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje.
         Džiaugiamės ir vertiname bendrystę su Lietuvos sporto universiteto kineziterapijos magistro studijų programą studijuojančia studente Jolanta Tyrevičiūte. Šešis mėnesius Jolanta talkins mūsų lopšelio-darželio mokytojams, vaikams ir visai bendruomenei, įgyvendinant kūrybiškumo bei sveikos gyvensenos prevencinę veiklą. Studentė turės galimybę iš arčiau susipažinti su ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus mokytojo profesija, specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymu, darželio veiklos organizavimu.
        JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Kviečiame jaunus žmones, pasiruošusius savanorystei, jungtis prie JST programos.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birutė Žvinklienė

Close Menu