„Aš keliauju su šeima – draugauju su gamta“

„Aš keliauju su šeima – draugauju su gamta“

Saulėtą pavasario dieną darželio bendruomenė leidosi į žygį „Aš keliauju su šeima – draugauju su gamta“. Žygio dalyvius lydėjo žygeivės ir gamtos pažintojos Karina bei Gintarė, kurios pakvietė vaikus ir jų šeimas keliauti po Juryklos parką.
Žygio metu vaikai ieškojo vabaliukų, mėgdžiojo miško gyvūnus, o tėveliai ir mokytojai kartu sprendė gamtos mįsles. Smagią išvyką vainikavo komandų šūkiai, prizai, jaukus piknikas bei visus lydėjusi šilta pavasario saulė.
Šis žygis dovanojo daug džiugių emocijų, bendrystės ir priminė, kaip smagu kartu pažinti gamtą bei būti gamtos draugais.
Nuoširdžiai dėkojame visiems mažiesiems ir didiesiems žygeiviams už aktyvų dalyvavimą, gerą nuotaiką ir bendrystę.

Organizatoriai

Close Menu
Skip to content