Veikla su kamuoliais
Cute merry children in colorful sport clothes doing exercises on big fitness balls in a gymnastic lesson, vector cartoon illustration isolated on a white background

Veikla su kamuoliais

Visi žinome, jog sportas yra mums be galo svarbus ir naudingas. Tai žino ir mūsų darželio vaikai, todėl stengiamės kuo dažniau judėti ir mankštintis. Mums labai pasisekė jog vykdome projektą „Aukime ir stiprėkime kartu su kamuoliais“ ir turime gimnastikos kamuolius. Naudojant juos mūsų sporto užsiėmimai daug originalesni ir kompleksiškesni. Tai reiškia, jog galime naudotis fantazija ir taip perkelti paprastą treniruotę į visai kitą lyg. Na, pavyzdžiui mes sportuodami sekame pasaką. Du dalykai iš karto, skamba neįprastai, taip? Neįprasta, bet be galo smagu, treniruotė niekada nebūna monotoniška, o atlikdami įvairius pratimus vaikai dar ir lavina vaizduotę, įsivaizduodami kaip nuo didelės obels keldami vieną po kitos rankas į viršų skina sultingus obuolius, imituodami žirgo garsus kamuoliu jojame į turgų, šokinėjame per kelyje pasitaikiusias duobes ir t.t.
Prašome pasižvalgyti į būtent tokios treniruotės, kurią atlikome su „Pelėdžiukų“ grupės vaikais ir mokytojomis nuotraukas.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos priežiūrą mokykloje Urtė Vaškytė

Close Menu