Gegužės 25 dieną Kretingos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ nuaidėjo spalvinga, aktyvi mokslo metų užbaigimo sporto šventė „Sveika šeima – sveikas darželis“!
Šventės metu darželio bendruomenė aktyviai dalyvavo linksmose estafetėse, smagiai šoko, džiaugėsi burbulų fiesta bei šilta bendryste. Susirinkusiuosius pasveikino bei sveikuoliškus prizus įteikė įstaigos pavaduotoja Birutė Žvinklienė, kviesdama vasarą pasitikti sveikai, aktyviai, su šypsena. Iš tolybių linkėjimus siuntė direktorė Inga Kutelienė, apkabindama visą savo bendruomenę.
Kartu su nuotaikingomis renginio vedėjomis – mokytojomis Daina Milinskiene ir Vita Urboniene, įsikūnijusiomis į gėlyčių personažus, visi dalyviai leidosi į įspūdingą kelionę nuo Afrikos iki Lietuvos, kur netrūko judesio, juoko bei gero ūpo.
Vaikų juokas, bendruomenės palaikymas, muzika, šokiai, nuoširdi bendrystė sukūrė ypatingą šventinę atmosferą. Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą, šypsenas, džiugiai praleistą laiką!
Už šventės organizavimą nuoširdžiai dėkojame visai kūrybinei-organizacinei komandai: administracijai, visoms mokytojoms, vaikų priežiūros specialistėms, mokinio padėjėjoms bei techniniam personalui, kurie lyg darbščios skruzdėlytės plušėjo, kūrė jaukią, saugią bei išskirtinę šventinę aplinką mūsų mažiesiems.



















































