PROFESIJŲ SAVAITĖ

PROFESIJŲ SAVAITĖ

Kretingos lopšelio-darželio „Žilvitis“ ,,Ežiukų“ ir ,,Meškiukų“ grupių vaikai 2023 m. sausio 18-19 dienomis susipažino su skirtingomis profesijomis. Vaikai lankėsi UAB ,,Terekas“ ir Kretingos rajono Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje.
Įmonėje ,,Terekas“ vaikai susipažino su įmonės vadovu ir Juozo tėčiu Gintautu, kuris papasakojo apie įmonės veiklą, jos paskirtį. Vaikai apžiūrėjo įmonės darbuotojų vietas, susipažino su jų darbo pareigybėmis, darbo pobūdžiu. Juozo tėtis vaikus nusivedė į patalpas, kuriose specialių automatinių mašinų pagalba vaikams parodė, kaip yra kuriami įvairaus dydžio ir modelio buteliai. Vaikai nustebo sužinoję apie įmonės gaminamus įrenginius, kurie eksportuojami visame pasaulyje. Labiausiai vaikus nustebino procesas – kaip iš mažo plastikinio mėgintuvėlio pavyzdžio išsipučia norimo dydžio ir formos buteliukas.
Kretingos rajono Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje vaikai susipažino su Margaritos mama Simona, kuri papasakojo apie savo profesiją, darbą bibliotekoje, kurioje vaikai apžiūrėjo knygas, sužinojo, kodėl jos laikomos bibliotekos lentynose, sužinojo, kad bibliotekoje yra ir vaikų skyrius.
Vaikai liko sužavėti tiek Kretingos rajono Motiejaus Valančiaus viešąją biblioteka, tiek įmone ,,Terekas“ ir suprato, kad kiekviena profesija yra svarbi.

Close Menu