„Padovanok darželiui po našlaitės žiedelį“

„Padovanok darželiui po našlaitės žiedelį“

Jau tapo gražia tradicija balandžio mėnesį tvarkyti darželio aplinką, organizuojant iniciatyvą „Padovanok darželiui po našlaitės žiedelį“ ir taip prisijungiant prie visuotinės švarinimosi akcijos „Darom“.
Balandžio 24 d. visa darželio bendruomenė kibo į darbus: tvarkė gėlynus nuo po žiemos likusių lapų, persodino augalus, sodino našlaites. Akciją vainikavo jaukus pasivaišinimas obuoliais.
Džiaugiamės, kad savo asmeniniu pavyzdžiu ugdome vaikų atsakomybę už aplinką, bendradarbiavimo įgūdžius ir leidžiame patirti, kiek daug galime nuveikti padėdami vieni kitiems. Kartu kuriame gražesnę aplinką ir stipresnę bendruomenę.
Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios iniciatyvos.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Birutė Žvinklienė
Close Menu
Skip to content