2026 m. balandžio 16 d. aštuoni įstaigos darbuotojai dalyvavo Nacionalinio diktanto rašyme – tarptautiniame suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinančiame konkurse. Džiaugiamės kolegų iniciatyvumu, pilietiškumu ir noru puoselėti lietuvių kalbą bei stiprinti raštingumo įgūdžius. Ačiū Jiems.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birutė Žvinklienė


