Metimo į krepšį rungtynės

Metimo į krepšį rungtynės

Kretingos lopšelio-darželio ,,Žilvitis‘‘ priešmokyklinės ,,Zuikučiai‘‘ grupės mažųjų krepšininkų komanda dalyvavo Kretingos rajono priešmokyklinių ugdymo grupių vaikų sportinių žaidynių metimo į krepšį rungtyje, kuri vyko mūsų miesto sporto mokykloje.

Daugiau įgūdžių, kaip mesti kamuolį į krepšį turėjo tie komandos nariai, kurie lanko darželyje veikiantį krepšinio būrelį vadovaujamą trenerio Mantvydo Ramono. Trenerio ir auklėtojų  Ellos Maleckienės, bei Birutės Perkumienės dėka kamuolio metimo į krepšį teisingų judesių pramoko ir kiti komandos nariai. Komandą sudarė penkios mergaitės ir penki berniukai. Dalyvavome antrame etape, todėl stebėjome, kaip žaidžia kitų komandų vaikai ir kokių klaidų nereikėtų daryti. Prasidėjęs mūsų žaidimas, parodė kaip komandos nariai palaiko vienas kitą, kaip ,,serga‘‘ už juos atėję vaikų tėveliai.

Nors ir nelaimėjome, tačiau džiaugėmės galimybe dalyvauti už darželio ribų organizuojamame sportiniame žaidime ir sveikinome vieni kitus su įmestais kamuolio į krepšį rezultatais.

  

 

 

    

  

 

Close Menu