Mažieji mūsų krepšinio sportininkai

Balandžio 9 d. į Klaipėdos Žalgirio sporto rūmus išvyko mažieji  mūsų krepšinio sportininkai. Vaikai žaidė krepšinį ir kovojo dėl svarbiausio čempionato prizo – kelialapio į didįjį Lietuvos darželinukų čempionato finalą Alytuje, kuriame kausis stipriausi Lietuvos darželiai iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Alytaus ir Klaipėdos.

Nepralaimėję nei vienų rungtynių iš grupių etapo išėjo ir mūsų  „Žilvitis“ komanda, kurią  treniruoja Karolis Stirbys. Komandos susikovė pusfinaliuose. Pirmame pusfinalyje susitiko Gargždų „Naminukas“ ir Kretingos „Žilvitis“. „Žilvitis“ didelio vargo neturėjo ir, rezultatu 4:12, nugalėjo savo priešininkus ir pateko į finalą dėl 1-2 vietos,  kur kovojo su praėjusių metų čempionais – darželiu „Svirpliukas. Šiose rungtynėse netrūko aistrų bei emocijų proveržio. Nors abi finalistės jau laimėjo kelialapį į didįjį Lietuvos darželinukų čempionato finalą, tačiau abi komandos aršiai kovojo dėl Klaipėdos geriausiųjų vardo. Po atkaklios kovos, rezultatu 10:7, čempionų titulą laimėjo „Svirpliukas“,  mūsų ,,Žilvičiui“ atiteko II garbinga vieta ir Klaipėdos miesto vardą Lietuvos darželinukų čempionato finalinėse kovose, kurios vyks Alytaus arenoje gegužės 14 d. gins ir Kretingos „Žilvitis“ su  treneriu Karoliu Stirbliu.

Ačiū mažiesiems krepšininkams už aukštus laimėjimus, dėkojame ,,sportininkų“ tėveliams už komandos palaikymą ir nuoširdus ačiū treneriui Karoliui Stirbliui. Gerų jums pergalių.