„Lavos lempa“

„Lavos lempa“

Priešmokyklinio ugdymo „Zuikučių“ grupės vaikai lankėsi Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje. Vaikus pasitiko Gamtos mokslų centro koordinatorė Virginija Kvietkauskienė, kuri palydėjo į laboratoriją.
Su mokytojos Ingridos pagalba vaikai atliko eksperimentą „Lavos lempa“, stebėjo mikroskopu objektus ir spėliojo, kas tai galėtų būti.
Įgijome naujų žinių ir patyrėme daug gerų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už puikią edukaciją.
Close Menu
Skip to content