„Draugystės tiltas – tvari vaikystė“

„Draugystės tiltas – tvari vaikystė“

Mūsų darželyje nuaidėjo gražus ir kūrybiškas projektas „Draugystės tiltas – tvari vaikystė“, subūręs vaikus, mokytojus, tėvelius ir draugus iš kitų ugdymo įstaigų.
Projekto metu vaikai ir mokytojos kūrė muzikos instrumentus iš antrinių žaliavų, o kiekviena įstaigos grupė, kartu su tėveliais, pagamino po tvarų, skambantį vėjo varpelį. Taip gimė spalvingi, originalūs ir muziką dovanojantys kūriniai.
Baigiamojoje projekto šventėje dalyvavo svečiai iš lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, lopšelio-darželio „Pasaka“, Marijos Tiškevičiūtės mokyklos, darželio-mokyklos „Žibutė“, Kurmaičių pradinės mokyklos ir Vydmantų gimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Pasagėlė“.
Mažieji muzikantai, grodami savo pačių iš antrinių žaliavų pagamintais instrumentais, kartu atliko bendrą muzikinį kūrinį. Šventės kulminacija tapo iškilmingas „Draugystės muzikos ir vėjo varpelių sodo“ atidarymas – ypatinga erdvė, kurioje skamba draugystė, kūrybiškumas ir tvarumo idėjos.
Dėkojame įstaigos direktorei Ingai Kutelienei už pagalbą, įkuriant lauko muzikos erdvę – vėjo varpelių sodą. Taip pat, dėkojame visiems prisidėjusiems ir pagaminusiems muzikinius varpelius ir kartu kuriant tvarią, kūrybišką ir draugišką vaikystę!
Organizatoriai: meninio ugdymo mokytoja metodininkė Daiva Samalienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Daiva Jakienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Monika Benetytė.
Close Menu
Skip to content