„Bitučių“ grupės šventė „…čia man šilta ir gera“ tapo ypatinga bendrystės popiete, sujungusia šeimos artumą ir prasmingą projekto „Namai namučiai“ užbaigimą.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams – Patricijos mamai Paulai, Neidės mamai Inetai, Urtės mamai Rositai, Augusto mamai Laimai, Liepos mamai Deimantei ir Luko tėčiui Manvydui – kurie išdrįso sugrįžti į vaikystę, įsikūnyti į personažus ir suvaidinti pasaką „Kiškio trobelė“.
Tai buvo laikas, kupinas šilumos, dėkingumo, gražių prisiminimų ir jaukumo – vieta, kur kiekvienas galėjo jaustis laukiamas, svarbus ir savas.
Šventę organizavo „Bitučių“ grupės mokytojos.


