„…čia man šilta ir gera“

„…čia man šilta ir gera“

„Bitučių“ grupės šventė „…čia man šilta ir gera“ tapo ypatinga bendrystės popiete, sujungusia šeimos artumą ir prasmingą projekto „Namai namučiai“ užbaigimą.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams – Patricijos mamai Paulai, Neidės mamai Inetai, Urtės mamai Rositai, Augusto mamai Laimai, Liepos mamai Deimantei ir Luko tėčiui Manvydui – kurie išdrįso sugrįžti į vaikystę, įsikūnyti į personažus ir suvaidinti pasaką „Kiškio trobelė“.
Tai buvo laikas, kupinas šilumos, dėkingumo, gražių prisiminimų ir jaukumo – vieta, kur kiekvienas galėjo jaustis laukiamas, svarbus ir savas.

Šventę organizavo „Bitučių“ grupės mokytojos.

Close Menu
Skip to content