„Auginkime sveikatos sparnus“

„Auginkime sveikatos sparnus“

Gegužės 15 d. „Meškiukų“ grupės vaikai kartu su mokytoja Danguole Butkuviene dalyvavo regioninėje Kretingos rajono ir Palangos miesto priešmokyklinio amžiaus vaikų viktorinoje „Auginkime sveikatos sparnus“.
Viktorinos metu vaikai gilino žinias apie sveiką gyvenseną, lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius komandinių žaidimų metu. Taip pat buvo ugdomas poreikis judėti ir būti fiziškai aktyviems. Dalyvaudami įvairiose veiklose vaikai patyrė daug teigiamų emocijų.

Close Menu
Skip to content