Renginiai judumo savaitei

Renginiai judumo savaitei

16 d. Informaciniai lankstinukai tėvams ,,Ką pamatyti Kretingoje“.
Kartu su Kretingos švietimo centro turizmo informaciniu centu platinti informacinius lankstinukus tėvams, kviesti keliauti pėsčiomis ir patirti naujų atradimų jausmą su šeimos nariais, bendradarbiais.

17 d. Praktinis šiaurietiško ėjimas užsiėmimas darželio bendruomenei. Talkininkaujant Kretingos visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai visuomenės sveikatos stiprinimą V. Arlauskienei, darželio darbuotojai ir vaikai bus supažindinti šiaurietiško ėjimo nauda sveikatai. Pristatomi pagrindiniai ėjimo judesiai.

20 d. Akcija ,,Darželį pasiekime pėsčiomis. Kviesti darželį pasiekti pėsčiomis visus: vaikus, tėvelius, mokytojus, įstaigos darbuotojus. Grupėse kiekvieną rytą vaikai sutartiniais ženklais lentelėse pažymės: atėjo pėsčiomis, ar atvažiavo į darželį.

20 d. Animacinio filmo peržiūra ir aptarimas ,,Amsis. Dviračio takas“ vyresnio amžiaus vaikų grupėse. Kartu su saugaus eismo gatvėse personažu Amsiu žiūrėti ir aptarti animacinį filmą apie saugų važiavimą dviračiu.

21 d. ,, Gatvėje jaučiuosi saugus“ Vyr. grupių vaikų išvyka į Klaipėdos apskrities VPK, Kretingos rajono policijos komisariatą. Palydint Kretingos rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyr. tyrėjos Gitanos Macienės, vaikai sužinos, kaip saugiai elgtis pereinant gatvę, prisimins saugaus eismo taisykles.

16-22 d. Kūrybinėse dirbtuvėlėse „Kurdamas judu! Vaikų piešė, lipdė ir konstravo iš gamtinių medžiagų darbelius. Kartu su grupių mokytojomis organizavo parodą. Kartu su grupių mokytojomis organizuoti vaikų kūrybinių darbų parodą visuomenei ,, Mano dviratukas“.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Birutė Žvinklienė

Close Menu